O nás

Náš tím

 

Občianske združenie HUMAN INTERNATIONAL od roku 2006 pomáha odkázaným. V spolupráci s rakúskou humanitárnou spoločnosťou ORA International pravidelne sprostredkujeme humanitárne zásielky nemocniciam, školám, domom dôchodcov, detským domovom, ale aj sociálne odkázaným či viacdetným rodinám alebo osamelým starým ľuďom.

Činnosť našej spoločnosti z roka na rok prevyšuje výsledky predošlých rokov. Napríklad v roku 2007 sme prijali a rozdali zásielky 16 kamiónov a v roku 2019 toto číslo sa zvýšilo na 60.

Hanspeter Hofinger a Ladislav Molnár

 

Sklad OZ Human International je v Šahách, na adrese ul. SNP č.54. V tomto sklade zabezpečíme vykladanie dovezeného tovaru, ako aj jeho skladovanie a rozdávanie. Je otvorený pre verejnosť v pondelok, v stredu a v piatok.
Z našich humanitárnych zásielok obdarujeme ročne viac než 70 inštitúcií. V rade obdarovaných sa nachádzajú nemocnice, domovy dôchodcov, detské domovy, sociálne a krízové centrá, školy a civilné organizácie, a to nielen na Slovensku, ale aj v Maďarsku, Rumunsku a v neposlednom rade aj v Ukrajine, kam v tomto roku sme poslali najviac zásielok.

Hanspeter Hofinger a Ladislav Molnár

Náš tím v Ardaggeri

 

Vďaka spoločnosti ORA International aj v Rakúsku čoraz viac inštitúcií, samospráv či civilných občanov podporuje našu činnosť. Ponúkajú, a tým venujú nám svoje prebytočné zariadenia odsúdené na likvidáciu, ktoré my takto môžeme sprostredkovať tým, ktorí to potrebujú. Pri vykonávaní práce je pre nás dobrým pocitom fakt, že nám mnohí držia palce a podporujú, povzbudzujú nás. O tom svedčí veľký počet dobrovoľníkov, ktorí nezištne vykonávajú prácu v našej organizácii alebo darujú nám veci, ktoré iní ešte vedia využiť, použiť.

 

Vďaka našej domovej stránke a rozsiahlej práci čoraz viac ľudí a inštitúcií sa dozvedá o našej činnosti a čoraz väčšie množstvo prosieb prichádza do našej poštovej schránky zo Slovenska, Maďarska, Rumunska a Ukrajiny.

Často sa nám zverujú svojím ťažkým osudom civilné osoby hľadajúc východisko, riešenie. Deň čo deň mnohí
telefonujúci hľadajú s nami kontakt, žiadajú o pomoc a navštívia naše priestory počas otváracej doby.

O obdarovaných, ako aj o darujúcich organizáciách vedieme evidenciu.
Naše príjmy vedieme na účtoch:

ČSOB Banka, a.s.
IBAN:SK 7975000000004030052774

Pokiaľ súhlasíte s našou ochotou pomôcť a chceli by ste, aby čím viac organizácií a odkázaných detí a rodín
sa zúčastnilo v takej a podobnej pomoci, tak Vás prosím, podporte naše ciele, veď ešte mnohí čakajú, aby sme
pomohli…

Molnár Ladislav,
výkonný riaditeľ OZ HUMAN INTERNATIONAL

Pomocná ruka

Humanitárne zásielky

Podpora nemocníc

Vzdelávanie

Rozdávanie jedál

Rozdávanie jedál

V našich priestoroch pravidelne rozdávame potraviny odkázaným. Väčšinou sú to trvanlivé potraviny, ale ročne raz alebo dvakrát uvaríme aj teplé jedlo. Často roznášame potraviny aj do krízových centier, alebo ich zástupcovia prevezmú potravinovú pomoc priamo v našom centre. Tieto akcie zvyčajne sú veľmi obľúbené, nakoľko čím ďalej, tým viac ľudí potrebuje našu podporu.O.Z. Human International viac než 10 rokov spolupracuje s prepravnou spoločnosťou Waberers International v Budapešti. Obchodný zástupca firmy Márta Békési (na fotke) keď sa oboznámila s poslaním  a s cieľmi našej organizácie, od tej chvíle s radosťou a často neúnavnou prácou navyše, organizuje naše prepravy z Rakúska,  Nemecka, Švajčiarska alebo z Poľska. Svojou nezištnou prácou značne prispeje k úspechom našej organizácie!

Márta Békési a Ladislav Molnár

Naším partnerom vo Viedni je pán Erich Szabo, Honorarkonsul, predseda nadácie Afrika-Hilfe in not. 
 
Ďalším aktívnym podporovateľom našej činnosti je Wolf -Dieter Pichler a jeho tým v Waldneukirchene a jeho okolie.
Aj im patrí veľké poďakovanie.
 

Náš tím

annus peter

Dobrovoľník

Péter Annus

Annus Ilona

Dobrovoľník

Ilona Annus

Kovesdy Regina

Dobrovoľník

Regina Kövesdy

stefan berkula

Dobrovoľník

Stefan Berkula

Molnár Bálint

Dobrovoľník

Bálint Molnár

Zapojte sa

Pravidelne sprostredkujeme humanitárne zásielky po východnej Európe

Human International

Občianske združenie HUMAN INTERNATIONAL od roku 2006 pomáha odkázaným. V spolupráci s rakúskou humanitárnou spoločnosťou ORA International pravidelne sprostredkujeme humanitárne zásielky nemocniciam, školám, domom dôchodcov, detským domovom, ale aj sociálne odkázaným či viacdetným rodinám alebo osamelým starým ľuďom.

Kontakt

Naša adresa:

SNP 54, 93601 Šahy

Naše telefónne číslo:

+421 903 216 743

Náš email:

info@humaninternational.eu

Darovať

ČSOB Banka a.s.

IBAN: SK 7975000000004030052774

SWIFT: CEKOSKBX